16 Eylül 2015 Çarşamba

Hayal Kırıklığına Uğradım!/Günlük Kıvamında #6


Herkese buruk bir Merhaba arkadaşlar...

Size beni derinden üzen ve deli gibi sinirlendiren bir olayı sıcağı sıcağına anlatmak istiyorum.Şunu belirtmek isterim ki bu yazıyı yazarken gayet objektif bakıyorum.Sinirimi şöyle bir kenara çekiyorum.

Bildiğiniz üzere ben Sergül Kato'nun resmen hayranıydım.Yaklaşık 1 yıldır her yerde takip ediyor,savunuyor,yorum atıyor,yorumlarda konuşuyordum.

Eeee böyle bir zaman geçirdikten sonra Sergül hanıma mesaj atıp bloğuma bakmasını istedim.Bunun için ilk önce e-mail attım.Orda görmeyeceğini düşününce gidip facebook durumunun altına ''Sergül abla facebook mesjalarına bakar mısın^^'' dedim aynen bu o da ''Tamam :)'' dedi.

Mesajım:


Bir şey fark ettiniz mi?Bana verdiği bir cevap yok,görülme var.Ki ben o görüldü yapınca bile resmen heycandan titredim.Utanmasam ağlayacaktım.Arkadaşlarım bir gün daha bekle işi vardır dedi tamam dedim ve 2 gün geçti.Tabiki kimseye silah zoruyla cevap verdircek değiliz ama yaptığının ''ayıp'' olduğu gerçeğini değiştirmez.

Bugün yaklaşık 20dk önce de bir durmunun altına kendimi tutamayıp durum attım.Ss almayı unuttuğum için arkadaşlarıma attığım fotoğraflarla göstereceğim:Durumu ''Ne zaman dışarı çıksam sonrasında seni gördüma am çekindim ya gelmeye mesajı atıyorsunuz :( ama yaaa demedim mi ben size''


Benim yazdığım (Fotoğrafları düzeltsem de yan oluyor)Burda Sergül Kato ''Sana bakacağım demiştim'' diyor ama başa dönüp mesajlaşmamıza bakabilirsiniz.

Konuşmanın devamında onun egolu bir insan olduğunu söyledim ve bana şöyle bir şey söyledi ''Sen benim yol arkadaşım değilmişsin ben yol arkadşı arıyorum.''

Bunu kendini 1 yıldır takip eden birine,sevgisini dile getirmiş birine bir çırpıda söylüyor ve engelliyor.Yorumları siliyor :D

Her neyse size sadece sinirimi dile getirdim ve ''kendi bloğumda,defterimde'' bir anımı yazdım.Bazılarınız kuyruk acısı gibi bir olay düşünebilir ama bakın kesinlikle değil.Ben sadece egoist insanların rahat rahat popüler olup istedikleri gibi davranmasına sinir oluyorum.

Dipnot:Benim için Sergül Kato devri kapanmıştır.Yolu açık olsun.

****

Size içimi dökmek istedim sadece,umarım beni anlarsınız :)


4 yorum:

 1. Çok takma bence, hatta seni takmayanı sen hiç takma :) Böyle şeylere kuruntu yapmak için hayat çok kısa 😉

  YanıtlaSil
 2. senin adına çok üzüldüm bencede yaptığı çok ayıp

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçti diyelim,teşekkür ederim beni düşünmene :')

   Sil